16

3 270 624,42 Kč plůs pár milionů navrch aneb Jedlíci či labužníci aneb význam slova gurmán v Lanškrouně díl 23

V minulých dnech jste se městském webu mohli dočíst o tom, co jsou to poradní orgány rady a zastupitelstva, že Kokešův zámeček ožívá,...

že Prázdniny v Lanškrouně budou patřit hlíně (zase Kokeš), že je Konzum znovu otevřen (asi bez Kokeše).

Prostě krása a pohoda - všichni dělají co mají a všechno se daří.

Ale jak je u nás, v Lanškrouně, zvykem - navrch huj, vespod hnůj.

O tom hnoji ale městská vrchnost mlčí.

Já ne.

Dnes je komentář zbytečný

Výňatek z pravomocného rozsudku

 

Roman Krajči

 

 

 


Více článků k tématu aneb Kam dál?


Bulvár pro pocestné

MAREŠ A.

29 VII 2014

Mareš A.
Pro Ef.
Z tohohle monogramu není poznat, kdo jste. Ale nejradši bych se dostal do debaty s muzikantem,
který pamatuje léta šedesátá. Po roce sedmdesát se už tomu na okrese Ústí nad Orlicí nedá
říkat kultura. A tak bych tak nějak rád zjistil, kde je jádro pudla. V republice hudebních skupin
jak maku a v Lanškrouně si chtějí udělat důchodci slezinu a musí si pozvat Albatros ze Šumperka.
Toť vše. Zatím.Ef

28 VII 2014

Odkaz na článek pro pana Mareše: http://www.lanskroun.eu/cz/mesto/aktualne/z-lanskrounska/praveckuv-lanskroun-ma-stale-co-nabidnout-a-cim-prekvapit/

MAREŠ A.

23 VII 2014

Mareš A.
V dnešní době se všechno váže k jednomu tématu a to jsou prachy. K tomu se časem dostaneme.

nevimcovlastnechci

23 VII 2014

Možná si nepletete weby, ale témata určitě. Tento článek pod který píšete je totiž o něčem úplně jiném :-?

MAREŠ A.

21 VII 2014

Mareš A.
Panu Ef. Weby si nepletu. LL sice čtu, ale přispívat do nich - mám nějakej zádrhel. Já se prakticky celý život bavím kulturou. A o té se v LL píše dost nepravdy. Například o tom, že Pravečkův Lanškroun měl za účel setkání muzikantů okresu Ústí nad Orlicí. Ale já vím jistě, že tam vesele
vyhrávali muzikanti z vojenské posádkové hudby Hradec Králové. Takže nějakej renonc. V tom bude něco jinýho. Snad na to časem přijdu.
A pokud ještě můžu k článku paní Kateřiny Chládkové. Plně chápu.

Ef

12 VII 2014

Pane Mareši,
pravděpodobně si pletete weby. Tuším, že Kateřina Chládková pravidelně přispívá do tištěných Listů, tudíž se s dotazy můžete obracet na městský web www.lanskroun.eu či přímo na email Listů.

MAREŠ A.

11 VII 2014

Paní Kateřině Chládkové
Znovu jsem pozorně přečetl váš článek o Pravečkovu Lanškrounu. A jestli se můžu ptát? Proč jste navštěvovala ZUŠ na flétnu /dechový nástroj/, když dechovku označujete za nezábavnou?
Hor. Heřmanice

XX

9 VII 2014

Z Hor. Heřmanic
Rád bych něco dodal k článku p. Chládkové o Pravečkově Lanškrounu. Co PL nabídne posluchačům, to záleží na zájmu jednotlivců. A překvapení nabízí již od začátku svého konání.
Rád sdělím svoje překvapení, možná že i šok. Tou dobou jsem sledoval, kam se ubírá lidová
kultura. Jan Slabák se svojí Moravankou s velkým úspěchem objížděl zahraničí, Antonín Pavluš s Mistříňankou zvítězil v soutěži dechovek o Zlatou křídlovku, Pepa Nauš vesele vyhrával se svojí malou kapelou. Kapelníci chlapi okolo třicítky. A v Lanškrouně předstoupil před dechové orchestry šedesátisedmiletý Jindřich Praveček. Tak to bylo pro mne překvápko, možná i šok.
A že to dopadne jak to dopadlo? To ani jinak dopadnout nemohlo.
Mareš A.
Z města

7 VII 2014

Pan Kolomý je čistý jak ...

Kolomý Jan

24 VI 2014

Pane Nicota smutnější je Vaše anonymita, neznalost celé problematiky a Vaše špatně vyvozené závěry. Chtěl bych Vás ubezpečit, že s výše uvedenou prohranou kauzou kulturního domu nemám nic společného. Stačí pouze, když si přečtete všechny články uvedené na tomto webu. Jsem podepsán pod smlouvou o pronajmu restaurace pod radnici a pokud nevíte, tak tento soudní spor město vyhrálo. Rozsudek již nabyl právní moci. Kauza kulturního domu je jiná kauza, která vznikla za působení starosty p. Košťála. V té době jsem nebyl ani členem městského zastupitelstva.

nicota

24 VI 2014

ja se nedivím ničemu.Je to smutný pohled na naše vedení města a jejich přešlapy.Na začátku všeho byl pan starosta Kolomý myslím si ,že dodnes sedí v zastupitelstvu a není schopen přiznat to pod co se podepsal a z toho vzešel celý problém celé kauzy, která bude mít další pokračování.Toto není konečný verdikt direkt teprve přijde.

XX

19 VI 2014

A. Mareš. Tak o nejneschopnějším právníkovi bychom mohli dlouho diškutýrovat. Klidně můžu dát něco do placu, jestli bude zájem.

josef

19 VI 2014

ale pane karle ono zde nejde o okradeni mesta nic neni jen cerne a bíle a sebe bych za chytreho zlodeje nepokladal , a princip vseho nebyl v nedodrzovani smluv ale v totalni laxnosti mesta a jeho podržtašků vc cca 4 starostu smerem zpet . a pokud soud da za pravdu jedne strane tak se neptam jestli je to koser spousta veci take neni v nasi spolecnosti koser pro mne a proste jednam dle stavajiciho práva . nebo ho porusuji. a tady bylo na strane dojne kravy mesto ... no a? nikdo za nic nemohl přece.... jen všichni byli nejchytřejší.... a mesto zaplati za nejednaní měli spoustu právníků vč toho nejneschopnějšiho ktereho dokonce mesto zamestnalo tak cemu se tu vubec kdo divi ?

Karel

19 VI 2014

Nevím Josefe, co je chytrého na okradení města - ledaže ty bys byl ten zloděj. Chytří kuchaři nedodrželi smlouvy a město, místo toho aby je chytilo za koule a vytřepalo z nich prachy nebo majetek bez ztráty kytičky, to zase posralo. Mě se to teda platit nechce - jsem zvědavý, kdo to z města podělal.

Josef

18 VI 2014

no a ? nekdo byl chytry nekdo hloupejsi . znam spoustu jinych chytraku kteri vlezli do komunalni politiky ze s tim konecne neco udelaji a ? nasli se novi hlupaci.... co z toho vyplyva ? lepsi je byt chytry kuchar nez hloupy ucetni.....a je mi fakt fuk kdo to plati klidne i ja ....


vydává: roman fantozzi krajči • vychází v nákladu minimálně 10.000.000 výtisků • všechna práva vyhrazena
sazba a programování: schembera.cz • tisk: grafické studio 555 • kontakt: info@romankrajci.cz