14

První "hodně malinké" vítězství

Na základě zatím neoficiálních informací z Krajského soudu v Hradci Králové dnes město zvítězilo ve sporu s Janem Minářem a společností Guurman Lanškroun s.r.o. ohledně ...

pronájmu nebytových prostor v radnici.

Dle předmětu sporu, jehož se rozsudek týká, se lze těšit na opětovné stěhovaní. 

V okamžiku, kdy bude k dispozici písemná verze rozsudku, Vás budu ihned informovat o podrobnostech a dopadech tohoto prvního pravomocně ukončeného sporu mezi městem a partou "zadara podnikatelů".

Roman Krajči

PS.: Poku odněkud slýcháte drby, že město bude gurmánpartě platit či zpátky vracet kulturák, tak se zajímejte o pravomocné rozsudky a ne o rozsudky z prvních stání.

 


Více článků k tématu aneb Kam dál?


Bulvár pro pocestné

LOTKA

21 II 2013

DORKA MA SVATOU PRAVDU - KDYZ NEMUSI CISNIK A KUCHAR PLATIT NAJEM NEBO VODU TAK MA RAZEM LEPSI NALADU A PRACE MU NA UKRADENEM VYBAVENI JDE LIP OD RUKY.

DOROTO - PORAD VSEM AT NIKDE NIKDO NIKOMU NEPLATI A NAZEREME SE DOBRE VSUDE. NEJEN U ZLODEJU.

DORKA

21 II 2013

TAK BYCH CHTĚLA VYDĚT KDE TAK DOBŘE VAŘÍ JAK POD RADNICÍ A TAKY SE VÁM VĚNUJÍ A NEMUSÍ ČLOVĚK ČEKAT NEŽ SI NEDKDO VŠIMNE ŽE CHCETE NECO OBJEDNAT. BYLA SEM NA KOUPALIŠTI.ŽE BYCH SE NAJEDLA TO ŘÍCT NEMŮŽU JELIKOŠ ZA TY PENÍZE SEM DOSTALA PORCI JAK PRO DÍTĚ ,U KRKOVIČKY TAM JE NEUSTÁLE OŽRALEJ MAJITELTAK NEVIM

16 II 2013

Tak mne napadá,co by se odehrálo při hlášení na policie,že je pod radnicí bomba.

Roman Krajči

15 II 2013

No nějaký nájem se do smlouvy napsat bude muset, ale s placením to bude určitě jiné :-).

Jen malé upozornění - pro zabezpečení stejné "výhodnosti" nájemní smlouvy požadujte, aby ji vytvořili stejní "odborníci" jaky ty s Minářem či Gurmánama.

Ke slovíčku "odborníci" se brzo vrátím v samostatném článku.

podnikatel

14 II 2013

O jakém nájmu mluvíte,já si myslel,že i podnikání tam dole je zadarmo .No to je blbý,to si musim ještě rozmyslet,ale když to Řekové po 10 letech zaplatí za mne.....................

Roman Krajči

14 II 2013

Asi jsem to svou ironií zase přestřelil, že jste ji nepoznal(a). Ale přesto v ní budu pokračovat - o mně je koneckonců známo, že rád rozdávám majetek města zadarmo (nejlépe spolustraníkům, kamarádům, ...) maximálně za drobný úplatek, že nemám rád vymáhání pohledávek pro městskou pokladnu, že nemám rád dodržování uzavřených smluv, ... .

Ale teď bez ironie a vážně. Na zastupitelstvu bych samozřejmě pro mnou ironicky myšlené nápady ruku nezvedl, protože to nejde. O nájmech totiž rozhoduje Rada města a zastupitelé (a to jsem i já) do toho nemají co kecat.

To: Roman Krajči

14 II 2013

Tak to je opravdu rada zastupitele a bývalého místostarosty! :)

Ale smutné je, že Vy byste možná opravdu zvedl pro takový záměr ruku, pokud by se dostal na jednání ZM. Byla by to totiž věc, která by uškodila současnému vedení města...

Roman Krajči

14 II 2013

Určitě, soud má, pokud se nepletu, lhůtu 30 dnů na písemné vyhotovoení rozsudku.

Co se týká předmětu nájmu - s bezpečností si nedělejte starosti, město má dobrou pojistku.

A nebuďte hloupý - trvejte na stejných podmínkách jako Minář - kotle za statisíce na topení zadarmo, dodávky vody taktéž a nájem na deset let splatný za deset let třeba ve formě řeckých dluhopisů.

Podnikatel

13 II 2013

Chtěl bych si pořídit tam pod radnicí velkoobchod s propan-butanovými bombami.Na živnostenském oddělení nejsou proti /asi proto,že jsou v jiné budově/,je termín v květnu reálný?Děkuji za odpověď.

Strávník

5 II 2013

V Lanškrouně se dá slušně najíst. Baboráková nevaří vůbec špatně, U Krkouna totéž, velice slušná jídla pro fyzické makačenky mají jak na Maninách, tak i jinde. Dobré prostředí i kuchyni mají v Karolíně. A pokud někdo chce něco nóbl, pak do 20 km je toho dost. Hlavně však jde o to, že nebudu jako Lanškrouňák už platit Minářovi nájem ze svých daní. A pokud to třeba Vernerovi nebo Lechnýřovi bude Honza chybět, můžou se přihlásit jako restauratéři do soutěže o nového nájemce Radniční restaurace.

Soused

5 II 2013

"Dobré jídlo" je velmi subjektivní pojem.

pocestný

5 II 2013

Kam budou chodit lidi na dobré jídlo? Ukažte mi restauraci v Lanškrouně, která je na stejné nebo lepší úrovni, než je Radnice...


vydává: roman fantozzi krajči • vychází v nákladu minimálně 10.000.000 výtisků • všechna práva vyhrazena
sazba a programování: schembera.cz • tisk: grafické studio 555 • kontakt: info@romankrajci.cz